ASAYİŞ Haber Girişi: 19.01.2022 - 08:23, Güncelleme: 20.01.2022 - 11:53

İZMİR'DE ŞOK OPERASYON

 

İZMİR'DE ŞOK OPERASYON

TANINMIŞ İSİMLER GÖZALTINDA
İzmir'de ŞOK operasyon Tanınmış isimler gözaltında  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma İzmir'e sıçradı. Soruşturma kapsamında İzmir'de de tanınmış bazı isimlerin gözaltına alındığı öğrenildi. TEMİZELLER'e ulaşan bilgilere göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü nitelikli dolandırıcılık, evrakta sahtecilik ve özel belgede sahtecilik soruşturması kapsamında 5 ilde operasyon yapıldı. Operasyon kapsamında İzmir'de de şok isimlere kelepçe vuruldu.   Gözaltına alınan isimlerin arasında AK Parti İzmir eski İl Başkan Yardımcısı olmak üzere 3 partilinin olduğu öğrenildi.  Yakın dönemde il yönetiminden istifa eden M.G. ile eski il yöneticileri E.T., İ.Ö, C.G'nin operasyon kapsamında gözaltına alınan isimler arasında olduğu iddiaları İzmir'de şok etkisi yarattı.    
TANINMIŞ İSİMLER GÖZALTINDA

İzmir'de ŞOK operasyon

Tanınmış isimler gözaltında 

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma İzmir'e sıçradı. Soruşturma kapsamında İzmir'de de tanınmış bazı isimlerin gözaltına alındığı öğrenildi. TEMİZELLER'e ulaşan bilgilere göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü nitelikli dolandırıcılık, evrakta sahtecilik ve özel belgede sahtecilik soruşturması kapsamında 5 ilde operasyon yapıldı. Operasyon kapsamında İzmir'de de şok isimlere kelepçe vuruldu.  

Gözaltına alınan isimlerin arasında AK Parti İzmir eski İl Başkan Yardımcısı olmak üzere 3 partilinin olduğu öğrenildi.  Yakın dönemde il yönetiminden istifa eden M.G. ile eski il yöneticileri E.T., İ.Ö, C.G'nin operasyon kapsamında gözaltına alınan isimler arasında olduğu iddiaları İzmir'de şok etkisi yarattı.

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.