GÜNDEM Haber Girişi: 19.07.2022 - 15:51, Güncelleme: 20.07.2022 - 15:21

ÜNİVERSİTE HASTANESİN'DE YOLSUZLUK İDDİALARI!

 

ÜNİVERSİTE HASTANESİN'DE YOLSUZLUK İDDİALARI!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hastanesinde yapıldığı ileri sürülen yolsuzluk iddiasına göre hastaneye alınan malzemelerin...
Hastanede Yolsuzluk Yapılıyor İddiaları Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hastanesinde yapıldığı ileri sürülen yolsuzluk iddiasına göre hastaneye alınan malzemelerin 2 personel tarafından farklı bir depoya yönlendirildiği Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı tarafından sosyal medyadan eleştirildi.   Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Köksal, Eskişehir yerel basınına yansıyan yolsuzluk iddiaları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak; çalan suçlu, talan eden suçlu, bunlar bu işi yaparken idareciler nerede? sorusunu yöneltti. Hastanenin ihaleyle aldığı malların bir başka depoya gittiği ve el altından piyasaya sürüldüğü, bu şekilde devletin malının çalındığı ve bunun yıllardır yapılıyor olduğunu söyleyen Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı “yolsuzluk olayını sağır sultan biliyor ama ne hikmetse herkes susuyor” dedi. Köksal açıklamasını şu şekilde sürdürdü: Haftanın Satır Başları Sağlıkta Osmangazi üniversitesi Yolsuzluk olayı gündem oldu. Pekii çalan suçlu, talan eden suçlu bunlar bu işi yaparken nerde idareciler! Hastanenin ihale ile aldığı mallar bir başka depoya gidiyor ve el altından piyasaya sürülüyor yani devletin malı çalınmış aleni ve yıllardır yapılıyor bu… Koskoca hastanede birçok birimde yolsuzluk olayı olduğunu sadece bu olay değil Sağır Sultan Biliyor ama ne Hikmet ise herkes susuyor. Sağlık da hizmet akışı problemi söylemiyorum birde. Canlı Yayın Şart oldu Her gün bir konu işleyeceğiz görelim Mevla’m neyler ise güzel eyler ifadelerine yer verdi. Kaynak: saglikpersonelihaber  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hastanesinde yapıldığı ileri sürülen yolsuzluk iddiasına göre hastaneye alınan malzemelerin...

Hastanede Yolsuzluk Yapılıyor İddiaları

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hastanesinde yapıldığı ileri sürülen yolsuzluk iddiasına göre hastaneye alınan malzemelerin 2 personel tarafından farklı bir depoya yönlendirildiği Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı tarafından sosyal medyadan eleştirildi.

 

Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Köksal, Eskişehir yerel basınına yansıyan yolsuzluk iddiaları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak; çalan suçlu, talan eden suçlu, bunlar bu işi yaparken idareciler nerede? sorusunu yöneltti.

Hastanenin ihaleyle aldığı malların bir başka depoya gittiği ve el altından piyasaya sürüldüğü, bu şekilde devletin malının çalındığı ve bunun yıllardır yapılıyor olduğunu söyleyen Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı “ yolsuzluk olayını sağır sultan biliyor ama ne hikmetse herkes susuyor” dedi.

Köksal açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

Haftanın Satır Başları Sağlıkta

Osmangazi üniversitesi Yolsuzluk olayı gündem oldu. Pekii çalan suçlu, talan eden suçlu bunlar bu işi yaparken nerde idareciler!

Hastanenin ihale ile aldığı mallar bir başka depoya gidiyor ve el altından piyasaya sürülüyor yani devletin malı çalınmış aleni ve yıllardır yapılıyor bu…

Koskoca hastanede birçok birimde yolsuzluk olayı olduğunu sadece bu olay değil Sağır Sultan Biliyor ama ne Hikmet ise herkes susuyor.

Sağlık da hizmet akışı problemi söylemiyorum birde.

Canlı Yayın Şart oldu

Her gün bir konu işleyeceğiz görelim Mevla’m neyler ise güzel eyler ifadelerine yer verdi.

Kaynak: saglikpersonelihaber

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.