SİYASET Haber Girişi: 28.01.2022 - 12:59, Güncelleme: 01.02.2022 - 17:34

BORNOVA BELEDİYESİ KAYNAYAN KAZAN

 

BORNOVA BELEDİYESİ KAYNAYAN KAZAN

NE ARARSAN BORNOVA'DA VAR...
BORNOVA KAYNAYAN KAZAN İzmir'in en önemli ilçelerinden olan Bornova'da ne yazık ki Bornova değil, Bornova Belediyesi'nde yaşanan skandal iddialar konuşuluyor. Toplumda geniş yankı bulan skandalların kahramanı ise Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ olarak gösteriliyor. Zaman zaman ihbarcı avına çıkan Mustafa İduğ kah kendi şirketinden İzmir Büyükşehir'e faturalar kesiyor, kah üç koltuğa lise mezunu birini atıyor, kah kendi şirketinin ceosunu başkan yardımcısı yapıyor.  Dahası mı? Dahası bugün saat 16.00'da Ahmet TÜBCEL'in hazırladığı TEMİZELLER Programı'nda...  
NE ARARSAN BORNOVA'DA VAR...


BORNOVA KAYNAYAN KAZAN

İzmir'in en önemli ilçelerinden olan Bornova'da ne yazık ki Bornova değil, Bornova Belediyesi'nde yaşanan skandal iddialar konuşuluyor. Toplumda geniş yankı bulan skandalların kahramanı ise Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ olarak gösteriliyor. Zaman zaman ihbarcı avına çıkan Mustafa İduğ kah kendi şirketinden İzmir Büyükşehir'e faturalar kesiyor, kah üç koltuğa lise mezunu birini atıyor, kah kendi şirketinin ceosunu başkan yardımcısı yapıyor. 
Dahası mı? Dahası bugün saat 16.00'da Ahmet TÜBCEL'in hazırladığı TEMİZELLER Programı'nda...
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.