Haber Girişi: 20.01.2022 - 09:33, Güncelleme: 20.01.2022 - 09:46

BELEDİYEDEKİ RÜŞVETE SUÇ ÜSTÜ POLİS BASKINI

 

BELEDİYEDEKİ RÜŞVETE SUÇ ÜSTÜ POLİS BASKINI

Belediye Başkanı'nın danışmanı 200.000 dolar rüşvet alırken suçüstü yakalandı!
Belediye Başkanı'nın danışmanı 200.000 dolar rüşvet alırken suçüstü yakalandı! CHP Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'in danışmanı Selçuk Erdağı, 200 bin dolar rüşvet alırken Bilecik Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince suçüstü yakalandı. Belediye iştiralarından Kayı A.Ş isimli firmanın Yönetim Kurulu başkanı olan ve aynı zamanda Belediye Bakanı Semih Şahin'in danışmanı olan Selçuk Erdağı'nın bina ruhsatı almak isteyen bir şahıstan ruhsat bedeli için 400 bin TL, yapımı devam eden ve tahmini 42 milyon TL bedel belirlenecek olan AVM'nin işlemlerini takip etmek için bir şahıstan 5 milyon TL istediği yönündebilecik kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şubesine  ihbarda bulunuldu.   SUÇÜSTÜ YAKALANDI AVM'nin işlemlerini takip etme maksatlı şahısla 200 bin dolar nakit, 130 bin dolar senet olmak üzere anlaşmaya varıldığı, para alışverişinin şüpheli semih şahinin Bilecik Belediyesindeki ofisinde gerçekleşeceği öğrenildi. Bunun üzerine harekete geçen Bilecik Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri operasyon başlattı. Erdağı belediyedeki odasında rüşvet alırken suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Erdağ'ın odasındaki çekmecede  önceden seri numarası alınmış 200.000 dolar ele geçirildi.  
Belediye Başkanı'nın danışmanı 200.000 dolar rüşvet alırken suçüstü yakalandı!

Belediye Başkanı'nın danışmanı 200.000 dolar rüşvet alırken suçüstü yakalandı!

CHP Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'in danışmanı Selçuk Erdağı, 200 bin dolar rüşvet alırken Bilecik Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerince suçüstü yakalandı.

Belediye iştiralarından Kayı A.Ş isimli firmanın Yönetim Kurulu başkanı olan ve aynı zamanda Belediye Bakanı Semih Şahin'in danışmanı olan Selçuk Erdağı'nın bina ruhsatı almak isteyen bir şahıstan ruhsat bedeli için 400 bin TL, yapımı devam eden ve tahmini 42 milyon TL bedel belirlenecek olan AVM'nin işlemlerini takip etmek için bir şahıstan 5 milyon TL istediği yönündebilecik kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele şubesine  ihbarda bulunuldu.

 

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

AVM'nin işlemlerini takip etme maksatlı şahısla 200 bin dolar nakit, 130 bin dolar senet olmak üzere anlaşmaya varıldığı, para alışverişinin şüpheli semih şahinin Bilecik Belediyesindeki ofisinde gerçekleşeceği öğrenildi. Bunun üzerine harekete geçen Bilecik Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri operasyon başlattı. Erdağı belediyedeki odasında rüşvet alırken suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Erdağ'ın odasındaki çekmecede  önceden seri numarası alınmış 200.000 dolar ele geçirildi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.